Nabór wniosków do Łódzkiego Funduszu Filmowego 2019 rozpoczęty

21 listopada 2018

EC1 Łódź - Miasto Kultury ogłasza nabór wniosków do Łódzkiego Funduszu Filmowego na rok 2019. Obowiązują nowe zasady – zmienia się zarówno regulamin konkursu, wzory dokumentów aplikacyjnych, jak i przebieg procedury oceny konkursowej.

Wnioski składane będą w jednym egzemplarzu drukowanym i jednym elektronicznym, który należy dołączyć na nośniku pamięci. Organiztorzy proszą o dokładne zapoznanie się z nowym regulaminem i formularzem aplikacyjnym!

Najstarszy regionalny fundusz filmowy w Polsce podczas jedenastu lat dotychczasowej działalności wsparł 80 filmów fabularnych, dokumentalnych i animowanych, m. in. "Idę" i "Zimną Wojnę" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego, "W ciemności" w reżyserii Agnieszki Holland i "Powidoki" w reżyserii Andrzeja Wajdy.

Jak dotychczas, zgłaszane mogą być wnioski dotyczące produkcji filmów fabularnych pełnometrażowych, dokumentalnych i animowanych, które powiązane są z Łodzią lub regionem łódzkim poprzez miejsce realizacji zdjęć lub miejsce postprodukcji. Nabór wniosków trwa do 20 grudnia 2018 r. do godziny 16:00, wnioski należy składać w sekretariacie EC1 Łódź  - Miasto Kultury, ul. Targowa 1/3.

Wszystkich Producentów zamierzających wejść w koprodukcję z EC1 Łódź – Miasto Kultury organizatorzy zapraszają do pobrania kompletu dokumentów, które znajdują się na stronie www.lodzfilmcommission.pl w zakładce Łódzki Fundusz Filmowy / Nabór 2019.