Wyjazd studyjny na Marché du Film 2018 – otwarty nabór zgłoszeń

6 lutego 2018

Krakowski Park Technologiczny już po raz drugi zaprasza do udziału w wyjeździe na targi Marché du Film podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego w Cannes.

Otwarty nabór zgłoszeń dla przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw z małopolskiej branży filmowej na dofinansowanie wyjazdu studyjnego na Marché du Film trwa do 1 marca 2018. 

Wyjazd dla 3 osób zaplanowany jest w terminie 12-17 maja 2018. W ramach pomocy publicznej de minimis dofinansowane są: transport, zakwaterowanie, wyżywienie i akredytacja na targi. Aplikować mogą przedstawiciele firm, które mają siedzibę lub oddział/filię na terenie województwa małopolskiego.

Regulamin, wzór umowy na wyjazd, zasady uczestnictwa oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.kpt.krakow.pl/kreatywna-malopolska/. Wypełniony formularz należy przesłać wraz ze zdjęciem na adres: mbledowska@kpt.krakow.pl

Organizatorzy proszą, aby nie opłacać akredytacji samodzielnie. W ramach wyjazdu z projektu nie ma możliwości refakturowania czy zwrotu jakichkolwiek kosztów.

Wyjazd studyjny realizowany jest w ramach projektu „Kreatywna Małopolska” finansowanego z RPO Woj. Małopolskiego na lata 2014-2020.