Zgłoszenia do katalogu POLES IN BERLIN 2019

10 stycznia 2019

W przygotowaniu jest kolejna edycja katalogu Poles in Berlin, promującego polskich uczestników European Film Market. Termin nadsyłania zgłoszeń – 18 stycznia.

Film Commission Poland przygotowuje elektroniczny katalog, który zawiera informacje o przedstawicielach polskiego rynku filmowego uczestniczących w festiwalu w Berlinie oraz targach European Film Market. Katalog ma na celu promowanie polskiej obecności na Berlinale oraz ułatwienie komunikacji zagranicznym podmiotom zainteresowanym współpracą z naszym przemysłem filmowym.

Zgłoszenie do katalogu mogą przesyłać producenci oraz przedstawiciele rynku filmowego, którzy będą uczestniczyć w festiwalu i targach filmowych w Berlinie. Należy krótko opisać w j. angielskim swoją firmę, projekty oraz cele do osiągnięcia na targach (np. znalezienie partnerów, oferowane usługi, etc.). Pracownicy jednej firmy / instytucji przysyłają jedno wspólne zgłoszenie.

Publikacja danych w katalogu jest bezpłatna, ale uwarunkowana terminowym przesłaniem kompletnego zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 stycznia 2019, do godz. 17.00.

UWAGA! Zgłoszenia nowych firm i aktualizacji wpisów należy dokonywać na dwóch różnych formularzach. 

 

NOWE ZGŁOSZENIE:
Formularz dla firm, które nie były wyszczególnione w zeszłorocznym katalogu albo chcą przesłać kompletne, nowe zgłoszenie.


AKTUALIZACJA ZGŁOSZENIA:
Formularz dla firmy / instytucji, które były wyszczególnione w ostatnim przygotowywanym katalogu festiwalowym (do wglądu poniżej) i chcą tylko zmodyfikować lub uzupełnić wpis.

 

Kliknij, żeby zobaczyć zeszłoroczny katalog: